` Baidarių nuoma Vilniuje

Baidarių nuoma Vilniuje

Norite plaukti arčiau Vilniaus - rekomenduojame mūsų kolegas užsiimančius baidarių nuoma Vilniuje ir jos apylinkėse.Baidarėmis Voke aktyviai

Plaukimas baidarėmis Voke nuo mūsų bazės Pagiriuose iki Mūrinės Vokės užims 2-3 val. 11 km., ilgesnis maršrutas iki Grigiškių užims 5-6 val. 18 km.

Puikus pasirinkimas norintiems daugiau adrenalino, teks šokti per Vaidotų slenkstį ir laviruoti srauniais akmenuotais posūkiais.

 

Baidarėmis Voke lengvai

Plaukimas baidarėmis Voke nuo Juodosios Vokės iki mūsų bazės Pagiriuose užims 3-4 val., per kurias smagiai nuplauksite apie 13 km., ilgesnis maršrutas nuo Baltosios Vokės plaukiant per Baltosios Vokės ežerą kuris randasi Papio ornitologiniame draustinyje, užims 5-6 val. 21 km. Puikus pasirinkimas neskubantiems ir norintiems lengvai atsipūsti.

 

Baidarėmis Nerimi į Vilnių

Tai upė puikiai tinkama norintiems ramybės ir nesudėtingo irklavimo. Nepaisant to, jog upė yra plati, o plaukti joje iš tiesų lengva, po plaukimo emocijų būna tikrai nemažai, maršruto pabaigoje praplauksite Gedimino pilį ir Vilniaus centrinę dalį.

Ilgesnis maršrutas prasideda nuo Nemečinės, užims apie 6 – 8 val. 33 km. o trumpesnis nuo Ožkinių, užims apie 3 – 4 val. 15 km., finišas prie Baltojo tilto.

 

Baidarėmis Nerimi iš Vilniaus

Tai upė puikiai tinkama norintiems ramybės ir nesudėtingo irklavimo. Ilgesniu maršrutu praplauksite didžiąją Neries regioninio parko teritoriją kurioje galėsite stabtelti prie Naujosios Rėvos ir Karmazinų piliakalnių, tai vienas gražiausių maršrutų.Plaukiant trumpuoju maršrutu pamatysite Vilnių nuo centro ir praplauksite Vingio parką.

Ilgesnis maršrutas prasideda nuo Grigiškių (Vokės ir Neries santakos), užims apie 6 – 8 val. 33 km., o trumpesnis nuo Baltojo tilto iki Gariūnų, užims apie 3 – 4 val. 15 km.

 

Naktinis baidarių turas Vilniuje

Naktinis plaukimas baidarėmis puikiai tiks tiek norintiems atsipalaiduoti ar romantiškai praleisti vakarą, tiek ištroškusiems naujų įspūdžių.

Įplaukus į naktinį miesto centrą nustebsite koks nuostabus Vilnius.

Plaukimas baidarėmis nuo Verkių malūno iki Baltojo tilto užims 2 val., per kurias nuplauksite 10 km.

 

Baidarėmis Merkiu

Vienas iš įdomesnių ir paprastesnių būdų pabėgti nuo Vilniaus miesto šurmulio – plaukimas baidarėmis Merkiu. Merkys – nuostabi upė vingiuojanti pietryčių Lietuvoje, atitenkanti į mūsų šalį iš Baltarusijos ir įtekanti į Nemuną. Merkys vingiuoja pro daug gražių gyvenviečių. Dauguma baidarių nuomotojų siūlo plaukti baidarėmis Merkio žemupiu, tačiau mes siūlome išmėginti ir patirtį malonių akimirkų plaukiant baidarėmis upės aukštupiu. Merkys visai netoli Vilniaus.

 

Daugiau informacujos apie plaukimą baidarėmis Vilniuje rasite čia: www.vilniausbaidare.lt